Będzie wersja drukowana książki „Gdybym Dorosła”! Dziś rusza przedsprzedaż – zgarnij atrakcyjny bonus, który zniknie 17 sierpnia

9 Sier

.

W lipcu udało mi się wydać książkę „Gdybym Dorosła. 21 sekretów radykalnie odważnego życia” w formie e-booka.

Świętuję i strasznie się z tego cieszę, bo to było moje marzenie od wielu lat – zawiera ona podsumowanie tego, co najbardziej działa w moim życiu – i  mogę się tym teraz dzielić z innymi!

Znajdziesz w niej bowiem to, co najlepszego spotkało mnie na drodze osobistej przemiany: najbardziej transformujące opowieści  i refleksje, najmocniejsze praktyki, najbardziej inspirujące cytaty i dorosłe lektury, Pokazuję w niej drogę, która doprowadziła mnie do odważnego wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, a to okazało się podstawą cieszenia się z niego w pełni i początkiem pięknej przygody.

A jednak marzenie nie spełniło się do końca.

Marzę bowiem dalej gorąco o tym, by móc wziąć książkę do ręki i móc ją przeczytać w realu – czyli ją wydrukować. Takie prośby płyną też od wielu czytelniczek – bo książka dzięki ilustracjom Dominika Wieczorek oraz projektowi Agnieszka Bocheńskiej z dobre-kreski.pl jest po prostu piękna!

Postanowiłam ją wydać w formie drukowanej.

Ogłaszam więc przedsprzedaż!

Nie planuję na razie kolejnego druku, więc jeśli, tak jak ja, potrzebujesz mieć książkę w rękach, żeby naprawdę z niej czerpać, skorzystaj z tej okazji.

Zamów swój egzemplarz tutaj: https://www.dojrzewalnia.pl/…/przedsprzedaz-wersji…/

„Gdybym dorosła. 21 sekretów radykalnie odważnego życia” to książka dla Ciebie, jeśli szukasz sposobu, by żyć pełnym sercem, z miejsca swojej mocy i w pełni wykorzystać swoje życie.

Uwaga! Przedsprzedaż trwa tylko do 31 sierpnia. To może być jedyna okazja zakupu drukowanej książki „Gdybym Dorosła. 21 sekretów radykalnie odważnego życia”, bo na razie nie mam w planach kolejnego druku.

Warto się jeszcze bardziej pośpieszyć i złapać super bonus – do 17 sierpnia do książki dodaję warsztat ” Jak dorosnąć w związku” o wartości 249 zł (warsztat odbędzie się 3 września w godz. 18.00-20.00 na platformie Zoom).

Przy zakupie wersji drukowanej, od razu otrzymasz wersję elektroniczną książki w formacie PDF.

Wersja drukowana dotrze do Ciebie około 30 września.

W cenie książki jest już opłata za przesyłkę.

Przeczytaj pierwsze opinie czytelniczek

„Zachwycałam się każdym ćwiczeniem i smakowałam każde zdanie. Dla mnie to będzie bezkonkurencyjna pozycja rozwojowa, obowiązkowa lektura w każdym domu i nie mogę się już doczekać, kiedy podaruję pierwsze egzemplarze przyjaciółkom. Sama książka jest jak najlepsza przyjaciółka: zawsze obecna, wspierająca i nieustannie dmuchająca w skrzydła. Nic tylko wzrastać i rozkwitać w najpiękniej unikalny sposób. Pozytywna energia, która od niej bije i zasila miłość do siebie, jest zachwycająca. Z każdym zdaniem pozwalałam sobie rozkwitnąć jeszcze bardziej.” Jo Kasprowicz

„To jest transformująca książka, już na poziomie spisu treści. Przepiękne ilustracje. Twoje dzielenie się osobistymi historiami (jak ta o hejcie) jest odważne i piękne. Praktyki mają bardzo jasne instrukcje. Jest ich mega dużo. Tej książki nie trzeba czytać linearnie, ona cudownie nadaje się do czytania jak przesłania, które otwiera się na dowolnej stronie.” Dziękuję za tę podróż przez dorosłe sekrety. Ewa Tyralik, autorka książek: „Ewka, co Cię ugryzło” oraz „Uwaga! Złość”

„Książka Ewy jest dla mnie podróżą w głąb siebie. Mam poczucie, ze zadane w niej pytania drążą szukając odpowiedzi, aż wypłynie ona z głębi serca, a wtedy już nie ma odwrotu. Dla mnie to ważny krok zmiany swojego życia, żeby żyć zgodnie z sobą. Polecam każdej kobiecie, która chciałaby wyruszyć w tę podróż.” Monika Musiał

Zamów swój egzemplarz tutaj: https://www.dojrzewalnia.pl/…/przedsprzedaz-wersji…/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: